captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: žalingi įpročiai ir standartai

Rūkymas, alkoholio ir narkotikų vartojimas: ar tiesa, kad moteris ir vyrus šie įpročiai veikia skirtingai ir moterys turėtų būti ypač atsargios, jei kada nors planuoja turėti vaikų? Kaip jaunos moterys reaguoja į rekomendacijas elgtis atsakingiau nei vyrai?

„Kokios jau tos moterys dabar, kabinasi į cigaretes ir alkoholį, ir kuo toliau, tuo daugiau" – taip į laidą „Mes, moterys" kreipėsi klausytojas Jonas iš Kauno ir prašo aptarti moterų žalingų įpročių temą. Pasak pono Jono, pilietiškos gyvybės nešėjos turėtų elgtis atsakingiau nei jis pastebi dabar.

Laidoje išgirsite kaip į tokius pasakymus reaguoja jaunos rūkančios moterys. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto doc. Aurelijus Veryga atsakys, ar turėtų moterims ir vyrams būti taikomi skirtingi standartai, kai kalbame apie žalingus įpročius. Gydytojos ginekologės Vaivos Eringytės paklausiu, kaip jos kabinete aptariami šie klausimai, kodėl dalis medikų besilaukiančioms ir žindančioms moterims vis dėlto neliepia visai atsisakyti alkoholio? Ar jau daug šeimų, kurių vaikai jaučia neigiamas tėvų narkotikų vartojimo pasekmes?

Laida „Mes, moterys" gegužės 23 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...