captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: euro belaukiant

Vilniuje Ūkio ministerijoje oficialiai pristatyta Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo logotipas ir jo naudojimo tvarka. 
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vilniuje Ūkio ministerijoje oficialiai pristatyta Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo logotipas ir jo naudojimo tvarka. Tikslas – kurti abipusiu pasitikėjimu grindžiamą aplinką, apsaugoti Lietuvos vartotojų interesus ir užtikrinti sąžiningą paslaugų ir prekių kainų perskaičiavimą.

Ketvirtadienis – paskutinė diena, kada rinkėjai gali iš anksto balsuoti Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose. Penktadienį ir šeštadienį vyks balsavimas namuose. Lietuvoje sekmadienį vyks Prezidento rinkimų antras turas. Lietuvos rinkėjai rinks ir vienuolika Europos Parlamento narių. 

Pirčiupių kaime rengiama konferencija 70-osioms kaimo tragedijos metinėms paminėti. Pranešimus skaitys mokslininkai, konferencijos dalyviai aplankys paminklą, sudegintų sodybų vietas, kapines.  1944 metų birželio 3 dieną vokiečiai apsupo kaimą ir, suvarę į kluonus, sudegino 119 žmonių. Teigiama, kad taip buvo keršijama už sovietų partizanų nužudytus kelis vokiečių karius.

„PZU Lietuva“ užsakymu atlikta gyventojų apklausa parodė, kad tik penktadalis šalies gyventojų yra apdraudę savo namų turtą – daiktus ir kitas vertybes, esančias namuose. Vis dažniau gyventojai apdraudžia naujai įsigyjamas prekes. 

Kinija ir Rusija trečiadienį Šanchajuje sutarė dėl didžiulės vertės dujų tiekimo sutarties. Maskva ir Pekinas dešimtmetį derėjosi dėl šio daugiamilijardinio susitarimo, kurį sudaryti trukdė nesutarimai dėl dujų kainos. Šalys seniai lauktą susitarimą pasirašė per Rusijos prezidento Vladimiro Putino vizitą.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ gegužės 22 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close