captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: teatro piligrimas – režisierius Jonas Vaitkus

„Aš labai daug teatrų ir kolektyvų esu patyręs. Visi jie įnešdavo korekcijų į mano gyvenimą... Ir temos, ir patirties, ir suvokimo prasme. Teatras – tai ir yra piligrimystė.“
Lietuvos rusų dramos teatro vadovas<br> Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas<br> režisierius Jonas Vaitkus. V. Skaraičio (BFL) nuotr.
Lietuvos rusų dramos teatro vadovas
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas
režisierius Jonas Vaitkus. V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Aš labai daug teatrų ir kolektyvų esu patyręs. Visi jie įnešdavo korekcijų į mano gyvenimą... Ir temos, ir patirties, ir suvokimo prasme. Teatras – tai ir yra piligrimystė“, – teigia Lietuvos rusų dramos teatro vadovas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, režisierius prof. Jonas Vaitkus.

„Sudarydami šių metų festivalio programą siekėme pritraukti įvairių muzikos žanrų mėgėjus, todėl bus ne tik klasikos vakarų, bet išgirsime ir džiazo improvizacijų“, – sako XII Bistrampolio festivalio organizatorė Jūratė Ezerskienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie humanitarų poreikį technologijų pramonėje ir apie Čikagos filosofijos profesorių – humoro ir metaforų specialistą.

„Aš labai daug teatrų ir kolektyvų esu patyręs. Nepasakyčiau, kad galiu išskirti – tas blogas, tas nereikalingas. Visi jie įnešdavo korekcijų į mano gyvenimą... Ir temos, ir patirties, ir suvokimo prasme. Manau, kad piligrimystė yra mūsų profesijos kraujyje. Teatras – tai ir yra piligrimystė“, – teigia Lietuvos rusų dramos teatro vadovas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, režisierius prof. Jonas Vaitkus.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ gegužės 22 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...