captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip bus tvarkomos Rasų kapines?

Sostinės valdininkai ir Tarybos nariai pradėjo diskusijas dėl nepakankamai tvarkomų žymiausių bei seniausių Vilniaus ir visos Lietuvos kapinių – Rasų.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Sostinės valdininkai ir Tarybos nariai pradėjo diskusijas dėl nepakankamai tvarkomų žymiausių bei seniausių Vilniaus ir visos Lietuvos kapinių – Rasų. Įvertinus informaciją, ketinama apsispręsti, ar rengti šio valstybės saugomo kultūros paveldo objekto investicinį projektą. Rasų kapinės skaičiuoja jau trečią šimtmetį. Tai tikras miesto istorijos paminklas ir muziejus po atviru dangumi, užimantis 15 hektarų plotą.

Prasideda priešrinkiminė savaitė. Politikai ir rinkėjai ruošiasi ateinantį sekmadienį vyksiantiems prezidento ir Europos Parlamento rinkimams.

Lietuvos bankas pristato ekonomikos apžvalgą ir makroekonomines prognozes. Kaip ūkį veikia Rusijos ekonomikos lėtėjimas, kokie naftos perdirbimo sektoriaus ir vidaus paklausos pokyčiai.

Pirmadienį M. K. Čiurlionio namuose bus paskelbti geriausi 2013 metų muzikologijos darbai ir jų autoriai. Kasmetinę naujų Lietuvos muzikologų darbų pristatymo ir apdovanojimo iškilmę rengia Lietuvos kompozitorių sąjungos Muzikologų sekcija.

Apsikabinimai padeda sumažinti kraujo spaudimą, įtampą stresą, tad teigiamos emocijos naudingos mūsų sveikatai – teigia medikai ir kviečia dalyvauti akcijoje „Laisvė apsikabinti“.

Su rubrika „Labas rytas, Europa“ – pasakojimas iš Lenkijos.

Kada ir kokio derliaus sulauksime šiemet?

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ pirmadienį, gegužės 19 d., nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...