captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Aš ne siurrealistas, aš – siurrealizmas“, – teigė tapytojas, grafikas, režisierius, dizaineris, rašytojas, architektas Salvadoras Dali.
Tapytojas<br> grafikas<br> režisierius<br> dizaineris<br> rašytojas<br> architektas Salvadoras Dali.
Tapytojas
grafikas
režisierius
dizaineris
rašytojas
architektas Salvadoras Dali.

„Aš ne siurrealistas, aš – siurrealizmas“, – teigė tapytojas, grafikas, režisierius, dizaineris, rašytojas, architektas Salvadoras Dali. Šio menininko vardas pažįstamas kone kiekvienam: iš bendrojo išsilavinimo, meno istorijos studijų, popkultūros, kelionių arba bent jau parfumerijos vitrinų. Apie prieš 110 metų gimusį Salvadorą Dali – pirmadienio viktorinoje.

„Dabar labai madinga kviesti į koncertus užsieniečius, kartais net neįvertinant, koks jų muzikavimo lygis. Mes šiemet kviečiame lietuvių atlikėjus, kurių lygis, sceninė kultūra yra puikiai žinomi ir vertinami visame pasaulyje. Norime, kad juos išgirstų ir biržiečiai“, – teigia Šiaurės Lietuvos muzikos festivalio „Biržai“ organizatorė Ramutė Petronytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Renkame Metų verstinę knygą. „Junot Diazo knygą „Štai taip tu ją prarandi“ atradau dirbdama leidykloje Niujorke tuo metu, kai visas miestas ir mano kolegos, kurių nuomonę labai gerbiau, ėjo dėl jos iš proto. Man suprasti ir perteikti originalų, sarkastišką, kartais net vulgarų romano apie meilę stilių buvo lengviau, negu romantišką ar labai moterišką literatūros toną, nors verčiant šią vyrišką knygą neapleido ilgesingo liūdesio jausmas“, – sako vertėja Indrė Telksnytė (išleido „Versus aureus“).

„Aš ne siurrealistas, aš – siurrealizmas“, – teigė tapytojas, grafikas, režisierius, dizaineris, rašytojas, architektas Salvadoras Dali, savo kūryboje gvildenęs bemaž visas jam ir jo amžininkams reikšmingas temas. Šio menininko vardas pažįstamas kone kiekvienam: iš bendrojo išsilavinimo, meno istorijos studijų, popkultūros, kelionių arba bent jau parfumerijos vitrinų. Apie prieš 110 metų gimusį Salvadorą Dali – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ gegužės 19 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close