captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: naujas „viešbutis“ serveriams

„Mūsų šalis yra tarp Rytų ir Vakarų, todėl duomenų tranzitas, informacinės technologijos tampa ypač svarbūs. Šiandien mes turime puikias galimybes šioje srityje stiprinti savo pozicijas.“
Bendrovės „Duomenų logistikos centro“ produktų vystymo vadovas Edvinas Bakanas.
Bendrovės „Duomenų logistikos centro“ produktų vystymo vadovas Edvinas Bakanas.

„Gyvename dinamiškame XXI a. ir tenka dažnai girdėti apie logistikos, tranzito svarbą. Tariant šiuos žodžius, vaizduotėje iškyla gerais greitkeliais važiuojantys automobiliai ar geležinkeliais riedantys traukiniai. Mūsų šalis yra tarp Rytų ir Vakarų, todėl duomenų tranzitas, informacinės technologijos tampa ypač svarbūs. Šiandien mes turime puikias galimybes šioje srityje stiprinti savo pozicijas“, – per naujo didžiausio ir moderniausio Baltijos šalyse duomenų centro atidarymą mintimis dalijosi bendrovės „Duomenų logistikos centro“ vadovas Tomas Vitkus.

Šis amžius yra duomenų amžius. Be jų neapsieinama ne tik įvairiose mokslo srityse, pavyzdžiui, medicinoje, kalbotyroje, archeologijoje ar astronomijoje, bet ir visuomeninės paskirties institucijose, versle. Didžiųjų duomenų analizė, tyrimai yra mokslo ir verslo duona kasdienė. Iš to kyla bendros pasaulinės tendencijos, nuo kurių Lietuva neatsilieka.

Bendrovės „Duomenų logistikos centro“ produktų vystymo vadovas Edvinas Bakanas supažindins su nauju duomenų centru, jo išskirtinumu.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, gegužės 21 d., 16.03 val. ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...