captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: politikai pakoregavo Kaimo plėtros programą

Seimo Kaimo reikalų komitetas trečiadienį aptarė Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą. Pagal ją žemės ir maisto ūkiui bei kaimo plėtrai planuojama skirti daugiau kaip 18 milijardų litų.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Seimo Kaimo reikalų komitetas trečiadienį aptarė Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą. Pagal ją žemės ir maisto ūkiui bei kaimo plėtrai planuojama skirti daugiau kaip 18 milijardų litų. Visai šaliai svarbų dokumentą patobulinę politikai tikisi, kad Briuselyje jis bus patvirtintas metų pabaigoje.

Kupiškio rajono ūkininką Henriką Gineiką pažįsta ne tik daugelis šalies žemdirbių, turinčių didesnes mėsinių galvijų bandas. Jį taip pat žino nemažai Vilniaus ir Kauno gyventojų. Būtent šiuose miestuose internetu sėkmingai parduoda ūkyje išaugintą limuzinų veislės galvijų mėsą. Taip dirbančių ūkininkų šalyje kol kas labai nedaug.

Rubrika „Diena kaime“. Šios savaitės laidose kalbiname Liubomirą Vošterį. Jis – sertifikuotų tautinio paveldo produktų amatininkas, linų sėmenų aliejaus spaudimo ir tradicinės žolininkystės amatų puoselėtojas. Trečiadienį ūkininkas planavo kelionę į Vilnių, ketino parduoti praėjusių metų derliaus grūdus, laukė giedros lauko darbams, Ar viskas pavyko pagal planą, kaip sekėsi prekyba sostinėje?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, gegužės 15 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...