captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: dujos vartotojams pigs ne mažiau kaip 20 proc.

Anot Premjero Algirdo Butkevičiaus, tikslūs skaičiavimai paaiškės gegužės pabaigoje.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, jog Rusijos dujų koncernui „Gazprom“ ir bendrovei „Lietuvos dujos“ susitarus dėl naujų gamtinių dujų kainų, dujos vartotojams nuo liepos pigs ne mažiau kaip 20 proc. Anot jo, tikslūs skaičiavimai paaiškės gegužės pabaigoje. Premjeras kartoja, kad daugiau nei 4 mlrd. litų vertės ieškinys prieš „Gazprom“ Stokholmo arbitraže nėra derybų su Rusijos dujų koncernu, kuris praėjusią savaitę galiausiai sutiko sumažinti dujų kainą Lietuvai, objektas.

Seime valdantieji vėl atidėjo Viktoro Uspaskicho imuniteto panaikino klausimą. Parlamentarai balsuoja, ar laikinai nuo pareigų nušalinti generalinį prokurorą Darių Valį. Seimas sudarė laikinąją tyrimo komisiją dėl Prezidento Rolando Pakso pilietinių ir politinių teisių atkūrimo.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Jonas Kazlauskas pristatė žaidėjus, kurie bus kviečiami ruoštis Pasaulio čempionatui. Pirmenybės Ispanijoje vyks rugsėjį. Šiuo metu kaip galimi rinktinės kandidatai yra įvardinti 27 krepšininkai, tačiau pagal FIBA reikalavimus išplėstiniame sąraše turi būti daugiausiai 24 žaidėjai.

Jaunimo reikalų departamento teigimu jaunimo pasyvumą ieškant darbo lemia jo nesidomėjimas visuomenine, politine bei savanoriška veikla. Vilniuje konferencijoje kalbama, kaip jaunimui regionuose suteikti kuo daugiau informacijos, kad jis galėtų realizuoti savo galimybes ir pasiekti užsibrėžtų tikslų

Dešimtmetis Europos Sąjungoje: kas Lietuvoje pasikeitė? Nauji keliai, renovuotos mokyklos ir ligoninės, įgyvendinamos idėjos, kurioms anksčiau nebuvo lėšų, tačiau, ar visi pinigai išleisti prasmingai? Didžiausias dėmesys buvo skirtas žemės ūkiui. Šį kartą kalbėsime būtent apie pokyčius žemės ūkyje. Ar pastebimas progresas išgelbės kaimą nuo išnykimo? Ką reikėtų daryti, kad taip neatsitiktų? Klausimų į šiuos atsakymus paieškos antrojoje dokumentinio pasakojimo ciklo „Kodas: Europos Sąjunga“ dalyje.

Laidą veda Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ gegužės 13 d., antradienį, nuo 13.00 iki 14.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...