captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – estrados žvaigždė Nijolė Tallat-Kelpšaitė

Penktadienio laidoje apžvelgsime Nijolės Tallat-Kelpšaitės – dainų atlikėjos ir kūrėjos, publicistės, pedagogės – kūrybos kelią.
Lietuvos estrados žvaigždė Nijolė Tallat-Kelpšaitė.
Lietuvos estrados žvaigždė Nijolė Tallat-Kelpšaitė.

Nijolė Tallat-Kelpšaitė šiais metais mini kūrybinės veiklos jubiliejų. Toji sukaktis sutampa su gražiausiu metų laiku – pavasariu. Neveltui atlikėjos jubiliejiniai koncertai Kaune ir Vilniuje bus pavadinti „Alyvos žydės“.

Visas N. Tallat-Kelpšaitės gyvenimo ir kūrybos laikas skirtas Kaunui. Čia dainininkė pradėjo savo kūrybos kelią, čia išgyveno ne vieną įkvėpimo minutę, valandą... N. Tallat-Kelpšaitė apdovanota net kelių meno mūzų dovanomis. Ji ne tik gera atlikėja, bet ir puikiai valdo poetinę plunksną – jos dėka ne viena populiari užsienio autorių daina prabilo lietuviškai. Ir ne tik... Jubiliatės pastangomis įprasmintas lietuviškos estrados šviesuolio Antano Šabaniausko gyvenimas ir kūryba, Šabaniausko premijos laureatų vardai. Apie visus N. Tallat-Kelpšaitės talentus, kūrybą ir kalbėsime laidoje. Mieli gerbėjai, sukluskite – laidos eteris tiesioginis, kviečiame šią vidudienio valandą pabūti kartu.  

Vedėjas Andrius Kairaitis.

„Muzikinis vidudienis“ gegužės 9 d., penktadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...