captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vyriausybė teikia Seimui sumažintų pensijų kompensavimo tvarką

Vyriausybė teikia Seimui 2010–2011 metais valdžios sumažintų senatvės ir invalidumo pensijų kompensavimo tvarką. Siūloma išmokas pradėti mokėti šių metų ketvirtąjį ketvirtį.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Vyriausybė teikia Seimui 2010–2011 metais valdžios sumažintų senatvės ir invalidumo pensijų kompensavimo tvarką. Siūloma išmokas pradėti mokėti šių metų ketvirtąjį ketvirtį. Pensijoms kompensuoti iš viso reikės apie 450 mln. litų.

Metinėje Valstybinės ligonių kasos konferencijoje pranešimus skaito ir svečiai iš užsienio, žinomi sveikatos apsaugos sistemų ekspertai. Šių metų konferencijos tema labai aktuali ir įdomi – „Lietuvos sveikatos sistema: ar galime būti efektyvesni?“. 

Ketvirtadienis – paskutinė diena, kada rinkėjai gali iš anksto balsuoti prezidento rinkimuose. Balsavimas vyks iki 20.00 valandos savivaldybių pastatuose. Taip pat ketvirtadienį tęsiamas ir balsavimas specialiuose paštuose.

Ketvirtadienį į „Eurovizijos“ sceną Kopenhagoje su daina „Attention“ žengs Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Dėl galimybės pasirodyti finale ji varžysis su dar keturiolikos šalių atstovais. 

Didesnės negu 300 kvadratinių metrų ploto prekybos vietos nuo 2016 metų turės priimti tuščias vienkartines pakuotes ir grąžinti pirkėjams už jas užstatą. Jas priimti turės visos kaimo parduotuvės, o mažesnės miestuose galės priimti, jei norės. Seimas ketvirtadienį priėmė atitinkamas Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pataisas.

Šiandien sukanka šimtas metų, kai Vilniuje gimė žymus prancūzų rašytojas Romain Gary. Jo gimtąjį miestą mena skulptūra Jono Basanavičiaus gatvėje. Savo vaikystę Vilniuje Romain  Gary prisimena romane „Aušros pažadas“.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto parnešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ gegužės 8 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...