captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – jauniausia „Sugrįžimų“ viešnia Barbora Valiukevičiūtė

25-erių metų kaunietė smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė, atvykusi į festivalį „Sugrįžimai“ iš Niujorko, ne tik mokosi Manheteno aukštojoje muzikos mokykloje, bet ir sparčiai kopia karjeros laiptais. Jau treti metai ji groja Niujorko jaunimo simfoniniame orkestre.
Smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė.
Smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė.

25-erių metų kaunietė smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė, atvykusi į festivalį „Sugrįžimai“ iš Niujorko, ne tik mokosi Manheteno aukštojoje muzikos mokykloje, bet ir sparčiai kopia karjeros laiptais. Jau treti metai ji groja Niujorko jaunimo simfoniniame orkestre, kurio tolimuose gastrolių turuose pasirodo ir kaip solistė. Be to dirba įdomų pedagoginį darbą garsiojo Danielio Barenboimo suburtame fonde, mokydama Izraelio, Palestinos ir kitų arabų kraštų jaunimo orkestrantus bei visai mažus vaikus. Maža to – kamerinės muzikos trauka ir užgimęs „Baltic duet“, šiuolaikiniai lietuvių autoriai ir paskutinis susižavėjimas... džiazu. Apie visa tai sužinosite pirmąją „Muzikinio pastišo“ valandą.

Antroji laidos dalis – apie jaunosios kartos amerikiečių kompozitorę Julianą Trivers. Skambės jos albumo „Oppositions“ fragmentai – kūriniai saksofonų, styginių ar net valtornų kvartetams, įvairiems duetams, chorui, retiems perkusiniams instrumentams.

Ved. Jūratė Vičienė ir Marius Šinkūnas.

„Muzikinis pastišas“ – gegužės 7 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close