captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: naftos produktų rezervų kaupimo tvarka nesikeis

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Vyriausybė kol kas nesiūlo keisti naftos produktų rezervų kaupimo tvarkos, pagal kurią visas atsargas būtų galima laikyti užsienyje. Anot Premjero, tai padaryta atsižvelgiant į „Orlen Lietuvos“ pageidavimą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Vyriausybė kol kas nesiūlo keisti naftos produktų rezervų kaupimo tvarkos, pagal kurią visas atsargas būtų galima laikyti užsienyje. Anot Premjero, tai padaryta atsižvelgiant į „Orlen Lietuvos“ pageidavimą. A. Butkevičiaus teigimu, „Orlen Lietuvos“ vadovai neteisingai informuoti apie Vyriausybės sprendimus.

A. Butkevičius pritaria ES energetikos komisaro Geuntherio Oettingerio idėjai siekti, kad visos Europos Sąjungos šalys už rusiškas dujas mokėtų vienodą kainą, tačiau mano, jog greito susitarimo tikėtis nereikėtų.

Pramonininkų konfederacijoje pristatomi Pramonės vadovų lūkesčių indekso 2014 metų antram ketvirčiui rezultatai.

Neseniai Kuršių nerijoje kilęs gaisras pasiglemžė apie 110 ha miško. Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis sudarė komisiją, kuri turėjo įvertinti gaisro aplinkybes, išnagrinėti priešgaisrinės miškų apsaugos sistemos organizavimą Kuršių nerijoje ir pateikti siūlymus, kaip ją tobulinti. Antradienį pristatytos komisijos išvados.

Bendras raidos negalią turinčių vaikų skaičius Lietuvoje viršija 90 000 ir kasmet išauga maždaug 2000. Su jų ugdymo, mokymo socializacijos problemomis susiduria daugelis Lietuvos mokyklų. Vilniuje vyksta švietimo specialistų bei mokyklų vadovų forumas „Kai laimi visi“, skirtas negalią turinčių vaikų ugdymo aktualijoms ir problemoms. Forumo dalyviai diskutuoja, kokių veiksmų reikėtų imtis, siekiant, kad mokykla taptų atvira ir draugiška visiems, o kokybiškas ugdymas – prieinamas kiekvienam vaikui.

Paryžiuje besilankantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius teigia, kad Lietuva į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją tikisi įstoti 2017 ar 2018 metais. Derybas tikimasi pradėti kitąmet, o šis procesas paprastai trunka dvejus-trejus metus.

Seime surengtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečio minėjimas. Kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus sako, kad narystė ES įtvirtino Lietuvą kaip visavertę Europos valstybę. Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad narystės Bendrijoje dešimtmetis parodė, kad Lietuvos pasirinkimas buvo teisingas.

Dešimtmetis Europos Sąjungoje – kas Lietuvoje pasikeitė? Pradedame pasakojimų ciklą „Kodas: Europos Sąjunga“. Jis tęsis visą gegužę. Pirmasis pasakojimas – apie Europos Sąjungos paramą – ką su ja nuveikėme?

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ gegužės 6 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...