captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Rusijos rinka nepasikliauja

Panevėžio rajono ūkininkas Saulius Račkauskas, auginantis apie 150 ha bulvių ir 55 ha svogūnų, šį sezoną visą jų derlių, per 6200 tonų, pardavė Lietuvos ir kitų ES šalių rinkose. Skirtingai negu sudarę sutartis Rusijoje, išvengė  nuostolių.
Panevėžio rajono ūkininkas Saulius Račkauskas. manoukis.lt nuotr.
Panevėžio rajono ūkininkas Saulius Račkauskas. manoukis.lt nuotr.

Panevėžio rajono ūkininkas Saulius Račkauskas, auginantis apie 150 ha bulvių ir 55 ha svogūnų, šį sezoną visą jų derlių, per 6200 tonų, pardavė Lietuvos  ir kitų ES šalių rinkose. Skirtingai negu sudarę sutartis Rusijoje, išvengė nuostolių. Kaip išsiverčiama be paklausios, bet ypač rizikingos ir politizuotos šios šalies rinkos?

Europos pinigai lengvina skėmiečių buitį ir darbą, gražina jų gyvenimą. Vien tik socialiniams projektams įgyvendinti, kartu su Radviliškio rajono savivaldybės lėšomis, Skėmių seniūnijos žmonės sugebėjo pasinaudoti 3,7 mln. litų finansine parama. Ką rodo, ko moko europinių investicijų praktika?

Sušilus orams pavasarį, ypač atėjus vasarai, iš miestų į kaimus plūsteli daug poilsiautojų, organizuotų ir neorganizuotų turistų. Pastarieji kaimo žmonių ypač nelaukiami. Nors ir apie kitus turistus vietiniai gyventojai ne itin geros nuomonės.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, gegužės 6 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...