captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: geriausia 2013-ųjų bibliotekininkė Regina Varnienė-Janssen

„Kultūros paveldo ilgalaikis išsaugojimas ir jo sklaida, archyvų, bibliotekų ir muziejų sąveika skaitmeninant šalies kultūros paveldą, strateginių dokumentų rengimas, fondoieška ir sėkmingas nacionalinių projektų įgyvendinimas – tai, ties kuo dirbu jau ištisą dešimtmetį ir ką labiausiai mėgstu.“
Geriausia 2013-ųjų bibliotekininkė Regina Varnienė-Janssen.
Geriausia 2013-ųjų bibliotekininkė Regina Varnienė-Janssen.

„Kultūros paveldo ilgalaikis išsaugojimas ir jo sklaida, archyvų, bibliotekų ir muziejų sąveika skaitmeninant šalies kultūros paveldą, strateginių dokumentų rengimas, fondoieška ir sėkmingas nacionalinių projektų įgyvendinimas – tai, ties kuo dirbu jau ištisą dešimtmetį ir ką labiausiai mėgstu“, – sako Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Nacionalinio skaitmeninimo ir virtualios elektroninio paveldo sistemos centro direktorė dr. Regina Varnienė-Janssen.

„Riunoskė Akutagava, mano nuomone, vienas geriausių visų laikų rašytojų. Genialus novelės meistras. Būtent jo kūrinys „Tankumyne”– labai taupi ir tiksli novelė, kalbanti apie užmuštą žmogų“, – apie naujausią premjerinį pastatymą su „Cezario grupe“ sako režisierius ir aktorius Rolandas Kazlas.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“.

Mykolo Drungos parengta užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

„Kultūros paveldo ilgalaikis išsaugojimas ir jo sklaida, archyvų, bibliotekų ir muziejų sąveika skaitmeninant šalies kultūros paveldą, strateginių dokumentų rengimas, fondoieška ir sėkmingas nacionalinių projektų įgyvendinimas – tai, ties kuo dirbu jau ištisą dešimtmetį ir ką labiausiai mėgstu“, – sako Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Nacionalinio skaitmeninimo ir virtualios elektroninio paveldo sistemos centro direktorė dr.Regina Varnienė-Janssen, kuriai už nuopelnus Lietuvos bibliotekininkystei ir kultūrai suteiktas geriausio bibliotekininko vardas. Pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gegužės 2 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...