captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: su radijo dama ir keturių vaikų mama Loreta Jankauskaite

Svajones sakyti garsiai, nežiūrėti į viską per daug rimtai – apie šiuos ir kitus gyvenimo principus Mamos dienos proga kalbėsimės su LRT RADIJO laidos „Sveikinimų ratas“ šeimininke Loreta Jankauskaite, kurios meilės reikia ne tik daugybei klausytojų, bet ir keturiems vaikams.
Laidos „Sveikinimų ratas“ vedėja Loreta Jankauskaitė.
Laidos „Sveikinimų ratas“ vedėja Loreta Jankauskaitė.

Svajones sakyti garsiai, nežiūrėti į viską per daug rimtai – apie šiuos ir kitus gyvenimo principus Mamos dienos proga kalbėsimės su LRT RADIJO laidos „Sveikinimų ratas“ šeimininke Loreta Jankauskaite, kurios meilės reikia ne tik daugybei klausytojų, bet ir keturiems vaikams. Būdama dvidešimties likusi be mamos, tėtis mirė dar anksčiau, Loreta kaip mama tapo ir savo jaunesniam broliui.

Charizmatiška laidų vedėja, tikra radijo dama,  papasakos ir apie kitados neišlaikytus stojamuosius egzaminus į vadinamąjį aktorinį, pirmuosius metus radijuje bei televizijoje, kaip sugebėjo naktimis dirbti diktore, o dienomis – mama. Yra iš kartos į kartą Loretos šeimoje perduodamų talentų ir tradicijų, apie kuriuos irgi būtinai paklausiu.

Interviu su Loreta Jankauskaite gegužės 2 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...