captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „pasiutę“ ES pinigai nepadeda kaimui

Raseinių rajono ūkininkas Viktoras Ročka Negirvos kaime ūkininkauja nuo 1990 m. Vieno didžiausio rajone pieno ūkio šeimininkas teigia, kad ilgą laiką išgyveno iš to, ką uždirbo. Sunkumai prasidėjo, kai ES metė „pasiutusius pinigus“.
Raseinių rajono ūkininkas Viktoras Ročka Negirvos kaime ūkininkauja nuo 1990 m.
Raseinių rajono ūkininkas Viktoras Ročka Negirvos kaime ūkininkauja nuo 1990 m.

Raseinių rajono ūkininkas Viktoras Ročka Negirvos kaime ūkininkauja nuo 1990 m. Vieno didžiausio rajone pieno ūkio šeimininkas teigia, kad ilgą laiką išgyveno iš to, ką uždirbo. Sunkumai prasidėjo, kai ES metė „pasiutusius pinigus“. Sunkiausia buvo 2009 m., kai ūkis, kuriame investuota 1,5 mln. litų europinės paramos, vos nebankrutavo. Dabar ūkininkas jaučiasi geriau ir drąsiau kalba apie įvairiapusę europinės paramos ir tvarkos naudą, savų valdininkų veiksmus ir nuotaikas kaime.

Rubrika „Diena kaime“ – apie antradienį Nemuno kilpų regioniniame parke. Jo vyriausioji specialistė Ramutė Milušauskienė, atsakinga  už informaciją, renginių organizavimą ir kultūros paveldą, jau pasakojo apie pirmadienio renginį – moksleiviams skirto piešinių konkurso dalyvių ir nugalėtojų apdovanojimus, edukacines programas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems parko lankytojams. Įdomu, kad parke apsilankyti nori moksleiviai iš visos Lietuvos, tačiau laisvų dienų gegužės mėnesį liko jau nedaug. Antradienį buvo numatytas susitikimas su Bištono muziejaus darbuotojais dėl bendro projekto, tikimasi ir lankytojų, nes gamta ir orai pastarosiomis dienomis tam tikrai palankūs. Koks antradienis buvo Nemuno kilpų regioniniame parke?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, balandžio 30 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...