captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: per dešimtmetį bendrovėje – tik geros permainos

Pasvalio rajono „Draugystės“ žemės ūkio bendrovė per pastarąjį dešimtmetį įgyvendino 6 ES remtus investicinius projektus, kurie leido visiškai atnaujinti žemės ūkio techniką, iš esmės pertvarkyti grūdų sandėliavimą, gyvulininkystę.
Žemės ūkio bendrovė „Draugystė“ Pasvalio rajone.
Žemės ūkio bendrovė „Draugystė“ Pasvalio rajone.

Pasvalio rajono „Draugystės“ žemės ūkio bendrovė per pastarąjį dešimtmetį įgyvendino 6 ES remtus investicinius projektus, kurie leido visiškai atnaujinti žemės ūkio techniką, iš esmės pertvarkyti grūdų sandėliavimą, gyvulininkystę. Bendrovėje didelis dėmesys skiriamas ir darbo sąlygoms. Joje dirba daugiau kaip 70 žmonių, beje, mažiausias atlyginimas – 1700 Lt.

Dažnas mūsų atsimenam kaip paprastai pavasarį tėvai ar seneliai į namus dėžėje parnešdavo pulkelį geltonų viščiukų. Maži, cypsintys, nelabai kvepiantys jie traukė visus namiškius. Kaip juos prižiūrėti, kur geriau laikyti, kaip lesinti – žinojo tik senoliai. Pasirodo, dabar vėl tampa populiaru savo poreikiams užsiauginti broilerių. Kaip juos užauginti, kokius lesalus parinkti žinome jau retas. Klausytojams turėtų padėti pokalbis su  specialistu – Lietuvos veterinarijos akademijos profesoriumi Romu Gružausku.

Rubrika „Diena kaime“ su Ramute Milušauskiene – Nemuno kilpų regioninio parko vyriausiąja specialiste, atsakinga už informaciją, renginių organizavimą ir kultūros paveldą. Pasakodama apie savaitgalį parke, specialistė akcentavo šių metų ypatumą – turistų netrūko ir žiemą, nors sezonas prasideda gegužės mėnesį. Prie intensyvesnio lankytojų srauto prisidėjo ir vis labiau pavasarėjanti gamta, įvairūs renginiai parke ir specialios edukacinės programos. Pirmadenį Nemuno kilpų regioninio parko informacijos centre vyko vaikų piešinių konkurso dalyvių ir nugalėtojų apdovanojimo šventė. Kaip pavyko renginys, kas dar įdomaus buvo parke?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, balandžio 29 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...