captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: naujoje laboratorijoje – nauji produktai ir technologijos

Šį vidurvasarį Sodininkystės ir daržininkystės institute pradės veikti vaisių ir daržovių perdirbimo technologijų moduliavimo laboratorija. Milijoninės investicijos skirtos kurti naujus produktus, technologijas ir jas diegti gamyboje.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Šį vidurvasarį Sodininkystės ir daržininkystės institute pradės veikti vaisių ir daržovių perdirbimo technologijų moduliavimo laboratorija. Milijoninės investicijos skirtos kurti naujus produktus, technologijas ir jas diegti gamyboje. Už laboratorijoje spaudžiamas sultis  Sandra  Kuprevičiūtė neseniai pelnė „AgroBalt“ parodos diplomą.

Dar prieš penkerius metus Lietuvos gyvulių augintojai negirdėjo apie plintančią pavojingą užkrečiamą ligą – paratuberkuliozę. Pastaraisiais metais šia liga suserga vis daugiau galvijų, avių, ožkų, egzotinių kanopinių gyvūnų. Atkeliavo ji su į šalį įvežamais importiniais gyvuliais. Kaip atpažinti šią klastingą ligą ir sustabdyti jos plitimą?

Krikščionių gyvenime Didysis penktadienis, susijęs su atgaila, pasninku. Labiausiai sielvartinga diena, nes tai Kristaus mirties ir palaidojimo diena. Kokį Didįjį penktadienį iš vaikystės laikų mena Kupiškio rajono ūkininkių draugijos pirmininkė Palmira  Penkauskienė.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, balandžio 18 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...