captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kam skiriate 2 proc. pajamų mokesčio?

Kam Lietuvos gyventojai dažniausiai skiria 2 proc. pajamų mokesčio? Praėjusiais metais visuomeninėms organizacijoms, fondams bei kitiems paramos gavėjams šalies gyventojai skyrė apie 45 mln. litų
Tomo Urbelionio (BFL) nuotr.
Tomo Urbelionio (BFL) nuotr.

Kam Lietuvos gyventojai dažniausiai skiria 2 procentus pajamų mokesčio. Praėjusiais metais visuomeninėms organizacijoms, fondams bei kitiems paramos gavėjams šalies gyventojai skyrė apie 45 mln. litų

Naujausios žinios iš Ukrainos.

Seimas ketvirtadienį planuoja baigti svarstyti euro įvedimo tvarką nustatysiančio įstatymo projektą.

Lietuvoje pradeda veikti trumpasis informavimo numeris, kuriuo paskambinę gyventojai galės sužinoti, kurioje apylinkėje balsuoti, pasitikslinti, ar yra įtraukti į rinkėjų sąrašus.

Artėjant vasaros sezonui, vis daugiau jaunų asmenų nusprendžia pasinaudoti proga užsidirbti, išmėginant darbą Lietuvoje arba užsienyje.

Didžioji intriga prasideda: septyni kandidatai, pasirinkimas – vienas. Kuriam iš kandidatų į Lietuvos Respublikos prezidentus patikėsime savo balsą ir valstybės vairą?

Kaip visuomet ketvirtadieniais – atsakome į klausytojų klausimus su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, girdėsite verslo naujienas iš Lenkijos ir gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimą.

Laidą veda Rūta Kupetytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ balandžio 17 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...