captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kada verta būstą nuomotis?

Nekilnojamojo turto specialistai pastebi, kad išaugus naujo gyvenamojo būsto  paklausai, daugiau nekilnojamo turto perkama investiciniais tikslais, o naujai įsigytas būstas dažnai yra išnuomojamas.

Nekilnojamojo turto specialistai pastebi, kad išaugus naujo gyvenamojo būsto  paklausai, daugiau nekilnojamo turto perkama investiciniais tikslais, o naujai įsigytas būstas dažnai yra išnuomojamas. Lietuvoje jau pastebimi augančios būsto nuomos kultūros ženklai – vis daugiau nuomotojų renkasi registruoti sandorius Registrų centre, o būsto nuomos veiklą vykdo pagal verslo liudijimus.

Trečiadienį Seime rengiamas nacionalinis pedagogų forumas. Jame politikai, savivaldybių vadovai ir pedagogai nagrinės švietimo finansavimo ir saugumo mokyklose klausimus.

Studentai medikai kartu su Lietuvos poliklinikomis ir ligoninėmis pradėjo antikorupcinę akciją „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“.

Stebime įvykius Ukrainoje.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: interviu su verslininku, mecenatu Juozu Kazicku apie lietuviškąjį jaunimą, Pasaulio lietuvių jaunimo kongreso organizavimą ir jo atidarymą. Juozą Kazicką kalbino „Amerikos balso“ žurnalistas Jurgis Blekaitis. Pokalbis įrašytas 1972 m.  

Apie „Jeruzalės sindromą“ pokalbis su Jeruzalės psichiatru, daktaru Moshe Kalianu. Šis sindromas ištinka tuos, kurie ir prieš tai yra turėję psichikos sutrikimų.

Kodėl kertami medžiai Vilniaus centre?

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ balandžio 16 d., trečiadienį, nuo 06.30  iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...