captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: sodai žiemą atlaikė gerai. Gal nepakenks ir šalnos?

Lietuvoje yra apie 7 tūkst. ha intensyviai prižiūrimų sodų ir uogynų. Skirtingai negu javams bei rapsams, žiema vaismedžiams ir uogynams didesnių eibių neprikrėtė.

Lietuvoje yra apie 7 tūkst. ha intensyviai prižiūrimų sodų ir uogynų. Skirtingai negu javams bei rapsams, žiema vaismedžiams ir uogynams didesnių eibių neprikrėtė, tvirtina Feliksas Šlėvė, Radviliškio rajone kartu su sūnumi Vygantu turintis maždaug 100 ha pažangiai tvarkomą intensyvų verslinį sodą. Tačiau dar daug ką gali lemti šalnos.

Sekmadienį – Velykos. Viena svarbiausių krikščioniškojo pasaulio švenčių. Pasak Molėtų rajono Girsteikiškio bendruomenės centro narės, vietos bibliotekininkės Jolantos Andrikonienės,  Velykos jai gražios ir svarbios ne tik puošniais margučiais, turtingomis tradicijomis, bet ir Girsteikiškio bendruomenės žmonių darbais, šios šventės laukimu.

Balandžio pradžioje sukako vieneri metai, kai Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka veikia naujame rūme. Jo statybai panaudota apie 10 mln. Lietuvos valstybės pinigų. Kokia  nauda iš šios solidžios investicijos?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, balandžio 16 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close