captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – saksofonininkas ir kompozitorius Kęstutis Vaiginis

Džiazo albumai Lietuvoje leidžiami ne taip jau dažnai, todėl kiekvieną jų pasirodymą galima vadinti įvykiu. Šiemet pristatomas saksofonininko ir kompozitoriaus Kęstučio Vaiginio CD „Light Of Darkness“ – įvykis ne tik dėl šios formalios priežasties.
Saksofonininkas ir kompozitorius Kęstutis Vaiginis. kestutisvaiginis.com nuotr.
Saksofonininkas ir kompozitorius Kęstutis Vaiginis. kestutisvaiginis.com nuotr.

Džiazo albumai Lietuvoje leidžiami ne taip jau dažnai, todėl kiekvieną jų pasirodymą galima vadinti įvykiu. Šiemet pristatomas saksofonininko ir kompozitoriaus Kęstučio Vaiginio CD „Light Of Darkness“ – įvykis ne tik dėl šios formalios priežasties. Įgrotas su puikia tarptautine komanda, pristatantis išskirtinai Kęstučio kompozicijas, jis yra, regis, pirmas toks darbas Lietuvos džiazo diskografijoje. Ir tikrai vykęs. Vos pasirodęs, jis sulaukė labai pozityvių vertinimų, tarp jų ir žurnalo „Jazz Inside“ apžvalgininko Alexo Hendersono, tvirtinančio, kad albume „Light Of Darkness“ „saksofoninininko ir kompozitoriaus talentai subrandino solidų rezultatą“.

Laidoje svečiuosis šio albumo autorius Kęstutis Vaiginis, skambės naujojo albumo fragmentai. Vienam klausytojui Kęstutis padovanos savo naująją kompaktinę plokštelę.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ balandžio 16 d., trečiadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...