captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip apsaugoti dviratį nuo ilgapirščių?

Dėl ankstyvo pavasario į gatves anksčiau išvažiavus dviračių entuziastams draudikai ir policijos atstovai anksčiau nei paprastai sulaukė ir jų pareiškimų apie dviračių vagystes.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Dėl ankstyvo pavasario į gatves anksčiau išvažiavus dviračių entuziastams draudikai ir policijos atstovai anksčiau nei paprastai sulaukė ir jų pareiškimų apie dviračių vagystes. Kaip išvengti dviračių vagysčių?

Pirmadienį visuomenei bus pristatyta naujausia – trečioji pasaulio klimato kaitos ataskaita, kurioje bus apibendrintos mokslininkų išvados bei rekomendacijos kaip šalys gali prisidėti prie klimato kaitos stabdymo.

Gyventojai kviečiami dalyvauti gyvensenos tyrime, kurį  jau 11-ąjį kartą organizuoja Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Apklausos metu bus siekiama išsiaiškinti, kaip įvairaus amžiaus žmonės vertina savo sveikatos būklę, kokie jų mitybos įpročiai, ar vartoja alkoholį ir kiek dėmesio skiria sveikai gyvensenai.

Su rubrika „Labas rytas“ domėsimės Turkijos šiandiena: pasaulio dėmesio centre savivaldos rinkimai ir kai kurių socialinių tinklų uždraudimas.

Kokios šiųmetės naujovės progreso ir technologijų konferencijoje LOGIN?

Sezoną pradeda Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios varpinė, į kurią pakilus galima apžiūrėti sostinės panoramą.

Laidą veda Gabija Narušytė  ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ balandžio 14 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close