captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Pasaulis – tai tragedija tiems, kurie jaučia, ir komedija tiems, kurie galvoja“, – teigė Williamas Shakespeare‘as.
Williamas Shakespeare‘as.
Williamas Shakespeare‘as.

„Pasaulis – tai tragedija tiems, kurie jaučia, ir komedija tiems, kurie galvoja“, – teigė Williamas Shakespeare‘as. Didysis anglų dramaturgas ir poetas vadinamas žymiausiu kada nors gyvenusiu rašytoju. Nors kyla nemaža klausimų dėl jo identiškumo, tačiau jo talentą pripažįsta visi. Apie prieš 450 metų gimusį Williamą Shakespeare‘ą – pirmadienio viktorinoje.

Graži tradicija Šiauliuose tęsiasi – vos įsibėgėjus pavasariui, mieste vėl skambės festivalis „Resurrexit“. „Tegul jis šventų Velykų varpais bei pirmąja žaluma skelbia šiauliečiams ir miesto svečiams gėrį, meilę ir džiaugsmą!“, – linki festivalio bei Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ meno vadovas Tomas Ambrozaitis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Sakytinės istorijos žanro pagrindinis bruožas yra autentiškas pasakojimas, kuriame itin svarbus vaidmuo tenka autentiškai kalbai. Ji atskleidžia daug ką – žmogaus socialinę padėtį, jo kilmę ir šaknis, patirtus išgyvenimus“, – mintimis apie knygą „Manėm, kad greit grįšim“ dalinasi viena iš jos sudarytojų, humanitarinių mokslų dr. Dalia Cidzikaitė.

„Pasaulis – tai tragedija tiems, kurie jaučia, ir komedija tiems, kurie galvoja“, – teigė Williamas Shakespeare‘as. Dauguma svaigsta dėl amžinosios meilės istorijos klasikos apie Romeo ir Džuljetą arba mėgsta cituoti garsiąją Hamleto frazę „Būti ar nebūti?“. Didysis anglų dramaturgas ir poetas vadinamas žymiausiu kada nors gyvenusiu rašytoju. Nors kyla nemaža klausimų dėl jo identiškumo, tačiau jo talentą pripažįsta visi. Apie prieš 450 metų gimusį Williamą Shakespeare‘ą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ balandžio 14 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close