captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: apie verslumą ir didikų Velykas

Verslininkė iš Jungtinės Karalystės Madi Sharma:  kodėl krizės yra gera atspirtis imtis verslo ir ką apie pinigus svarbu žinoti namų šeimininkėms. Apie pasninko ir Velykų valgius Lietuvos dvaruose prieš kelis šimtmečius – su dr. Rimvydu Laužiku.
Madi Sharma – verslininkė<br> kuri lyderių forumuose atvirai pasakoja ir apie asmeninio gyvenimo sunkumus. madisharma.org nuotr.
Madi Sharma – verslininkė
kuri lyderių forumuose atvirai pasakoja ir apie asmeninio gyvenimo sunkumus. madisharma.org nuotr.

Verslininkė iš Jungtinės Karalystės Madi Sharma valdo tarptautinę įmonių grupę, kuri teikia konsultacijas, užsiima verslumo ugdymu ir be kitų veiklų prekiauja moterų rankdarbiais įvairiose pasaulio šalyse. M. Sharma dabar yra pelniusi įvairių apdovanojimų, nuolatos keliauja po pasaulį, nors savo verslo ėmėsi sunkiausiu gyvenimo etapu: kai patyrė vyro smurtą ir su dviem mažomis dukromis pradėjo naują gyvenimą nuo nulio. Viešėdama Lietuvoje Madi Sharma davė interviu ir mūsų laidai.  Kalbėsime, kodėl verslininkė savo sunkią asmeninę patirtį pradėjo pasakoti ir prabangiuose lyderių renginiuose? Ką apie pinigus svarbu žinoti ir namų šeimininkėms, kurios finansiškai priklausomos nuo vyrų? Kas turi keistis Lietuvoje, kad reikalingi, bet mažai uždirbantys darbuotojai – tarkime, slaugės – gautų deramą atlyginimą?

„Istorinė Lietuvos virtuvė. Maistas ir gėrimai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje" – taip vadinasi  prieš kelis mėnesius išleista dr. Rimvydo Laužiko knyga, kurioje daug receptų ir faktų, ką prieš kelis šimtmečius valgė Lietuvos valstiečiai bei didikai. Maisto kultūra besidomintis Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docentas gali ilgai pasakoti ir apie to meto pasninko bei šv. Velykų valgius. Kadangi vis aptariamos kaimiškos šios pavasario šventės tradicijos, aš Rimvydo Laužiko daugiausiai klausinėsiu apie dvarų kultūrą. Kokių istorinių valgių Velykų proga galima paruošti ir dabartiniais laikais?

Laida „Mes, moterys" – balandžio 11 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...