captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: referendumas dėl žemės pardavimo draudimo vyks

Seimas ketvirtadienį referendumą dėl žemės pardavimo draudimo užsieniečiams ir juridiniams asmenims paskelbė birželio 29 dieną. Kritikai teigia, kad toks draudimas prieštarautų Lietuvos įsipareigojimams ES.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Seimas ketvirtadienį referendumą dėl žemės pardavimo draudimo užsieniečiams ir juridiniams asmenims paskelbė birželio 29 dieną. Kritikai teigia, kad toks draudimas prieštarautų Lietuvos įsipareigojimams ES. Nors referendumas paskelbtas, jį sustabdyti gali iniciatyva dėl šio nutarimo kreiptis į KT,  kaip pasiūlė Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas.

Profesinėse mokyklose ketvirtadienį vyks atvirų durų diena. Šalies profesinės mokyklos kviečia mokinius, jų tėvus, mokytojus apsilankyti, susipažinti su šių mokyklų galimybėmis: ko ir kaip galima mokytis, kokia įranga ir technika naudojama mokantis amato, kur galima atlikti praktikas ir kur įsidarbinti. 

Ketvirtadienį Vilniuje prasideda jau aštuntus metus iš eilės rengiama didžiausia Baltijos šalyse progreso konferencija „Login“. Parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ laukiama daugiau kaip 130 pranešėjų iš viso pasaulio.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“  balandžio 10 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...