captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Rusijos teisėsauga paleido Vladimirą Romanovą

Tai  patvirtino V. Romanovo advokatas Adomas Liutvinskas. Jis teigė nežinantis Maskvoje esančio V. Romanovo sulaikymo ir paleidimo aplinkybių ir artimiausiu metu ketinantis pasikalbėti su savo ginamuoju.

Rusijos teisėsauga paleido pareigūnų Maskvoje sulaikytą didžiausią bankrutavusio Ūkio banko akcininką Vladimirą Romanovą, kurio Lietuva ieško dėl įtarimų didelės vertės turto pasisavinimu ir iššvaistymu. Tai  patvirtino V. Romanovo advokatas Adomas Liutvinskas.  Jis teigė nežinantis Maskvoje esančio V. Romanovo sulaikymo ir paleidimo aplinkybių ir artimiausiu metu ketinantis pasikalbėti su savo ginamuoju.

Vilniuje baigia darbą pirmą kartą Lietuvoje vykstanti Europos Sąjungos parlamentų pirmininkų konferencija. Tai paskutinis ir vienas iš didžiausių Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai parlamentinio matmens renginių.

Minint Tarptautinę  romų dieną Seime rengiama konferencija, skirta romų  integracijos politikai aptarti. Renginyje  pristatyti tyrimai apie romų etninę grupę Lietuvoje, aptariami romų būsto, sveikatos, įdarbinimo ir švietimo klausimai

Lietuvis krepšininkas Jonas. Valančiūnas, žaidžiantis Toronto „Raptors“ klube, Kanadoje kaltinamas dėl vairavimo išgėrus alkoholio. Sportininką pareigūnai sulaikė pirmadienį namuose, reaguodami į Ontarijo provincijos policijos pranešimą, kad J.Valančiūnui priklausančiame automobilyje buvo pastebėti atidaryti alaus buteliai. Klubas sako esąs nusivylęs tokiu 21 metų krepšininko elgesiu.

Valstybės ekonominės bei finansinės kontrolės ir teisėsaugos institucijų bendradarbiavimui koordinuoti skirta komisija, kuriai pirmininkauja Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis, aptarė skolininkus valstybei drausminančias priemones.  Tai turėtų būti geranorišką skolos grąžinimą skatinančios ir papildomos poveikio priemonės, kurios būtų taikomos įvairiems skolininkams per valstybės teikiamas paslaugas.

Interviu su Premjeru Algirdu Butkevičiumi.

Ukrainoje prorusiški protestai plinta į kitus šalies miestus. Nikolajevo mieste naktį per susirėmimus sužeista mažiausiai 10 žmonių.  Charkovo administracijos pastatą, kurį buvo užėmę prorusiški aktyvistai, visiškai kontroliuoja milicijos pareigūnai. Kijevasvas nusiuntė savo saugumo pareigūnus į neramumų apimtus Donecką, Charkovą ir Luhanską.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė,  savaitės komentaras, sporto pranešimai, savaitės komentaras, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ balandžio 8 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...