captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kiaulienos produktų eksporto draudimas įvedamas dėl techninių priežasčių

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Rusija lietuviškos kiaulienos produktų eksporto draudimą įveda dėl techninių priežasčių. Kol kas sunku spėlioti, ar Rusija galėtų atšaukti embargą, jei EK nuspręstų kreiptis į Pasaulio prekybos organizaciją.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Rusija lietuviškos kiaulienos produktų eksporto draudimą įveda dėl techninių priežasčių. Tai Premjeras sako po susitikimo su žemės ūkio ministru, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovu bei gamintojais. A. Butkevičiaus teigimu, kol kas sunku spėlioti, ar Rusija galėtų atšaukti embargą, jei Europos Komisija nuspręstų kreiptis į Pasaulio prekybos organizaciją.

VRK penktadienį reikiamą parašų skaičių pristačiusius politikus įregistravo kandidatais prezidento rinkimuose. Iš viso dėl valstybės vadovo posto rinkimuose gegužės mėnesį turėtų susirungti septyni kandidatai. Penktadienį VRK planuoja kandidatais įregistruoti antros kadencijos siekiančią Dalią Grybauskaitę, socialdemokratą Zigmantą Balčytį, Vilniaus merą Artūrą Zuoką, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų keliamą Ignalinos merą Bronį Ropę, parlamentarą Naglį Puteikį. Darbo partijos keliamas parlamentaras Artūras Paulauskas bei Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderis europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis jau anksčiau registruoti kandidatais prezidento rinkimuose.

Penktadienį Klaipėdoje toliau diskutuojama dėl tilto per Kuršių marias statybų. Uosto direkcijoje vysiančioje diskusijoje dalyvaus jos vadovas Arvydas Vaitkus, Saugomų teritorijų tarnybos direktorė Rūta Baškytė, Kelių ir transporto tyrimų instituto projektų vadovas Agnius Stonys, bendrovės „Sweco Lietuva“ viceprezidentas Aidas Vaišnoras, Neringos ir Klaipėdos savivaldybių tarybų nariai, miesto bendruomenių, uosto krovos kompanijų atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys.   

Lietuvos Prezidento institucijai – 95-eri metai. Šia proga Kaune rengiamoje šventėje apie Prezidento instituciją ir prieškario Prezidentų asmenybes žiniomis varžysis moksleiviai.

Valstybinių institucijų ir visuomeninių organizacijų atstovai pasirašė memorandumą dėl saugaus eismo gerinimo, eismo kultūros ugdymo ir avaringumo Lietuvos keliuose mažinimo.

Taip pat laidoje naujausios žinios, sporto pranešimas, savaitės komentaras, rubrika „Naujienų žemėlapis“, orų prognozė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ balandžio 4 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close