captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: teismas nagrinėja buvusių OMON vadų bylą

Vilniaus apygardos teismas tadienį nusprendė už akių nagrinėti buvusių Vilniaus sovietų specialiosios paskirties milicijos OMON vadų Boleslovo Makutynovičiaus ir Vladimiro Razvodovo bylą dėl karo nusikaltimų ir nusikaltimų žmoniškumui 1991 metais.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vilniaus apygardos teismas tadienį nusprendė už akių nagrinėti buvusių Vilniaus sovietų specialiosios paskirties milicijos OMON vadų Boleslovo Makutynovičiaus ir Vladimiro Razvodovo bylą dėl karo nusikaltimų ir nusikaltimų žmoniškumui 1991 metais. Trijų teisėjų kolegija konstatavo, kad Rusijoje esantys įtariamieji vengia atvykti į baudžiamosios bylos nagrinėjimą.

Lietuvoje prasideda dviejų dienų  tarptautinė „Vilniaus konferencija". Pagrindinė renginio tema – NATO atvirų durų politika. Pasak užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus, diskusijų metu bus aptarta NATO plėtros reikšmė tarptautiniam saugumui, NATO atvirų durų politikos aktualijos, Aljanso ateities vizija.

Kaune prasidėjo 20-oji tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt 2014“. Aplinkos ministerija, kuriai Vyriausybė yra pavedusi kartu su Žemės ūkio ministerija organizuoti Lietuvos pristatymą svarbiausiame kitų metų tarptautiniame renginyje, visas tris parodos dienas viename iš „AgroBalt 2014“ stendų pristatys būsimąją pasaulinę parodą ir Lietuvos pasirengimą dalyvauti joje.

Siūloma šeimoms, auginančioms ir (ar) globojančioms tris ir daugiau vaikų, mokėti 0,4 bazinės socialinės išmokos dydžio išmoką per mėnesį. Tokį Išmokų vaikams įstatymo pakeitimo projektą Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo narys Algimantas Dumbrava.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras ketvirtadienį įspėjo dėl galimo tymų plitimo. Trečiadienį centras iš Utenos visuomenės sveikatos centro Anykščių skyriaus gavo pranešimą apie laboratoriškai patvirtintą tymų atvejį. Susirgo 55 metų moteris.

Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate ketvirtadienį bus pristatytas projektas „Išsigelbėk per 30 sekundžių“. Šio projekto tikslas – suteikti mokiniams teorinių ir praktinių žinių apie būtinus veiksmus įvykus nelaimei.

Trečiadienį  didžiausios Vokietijos oro linijų bendrovės „Lufthansa" pilotams pradėjus trijų dienų streiką, bendrovė jau buvo priversta atšaukti apie 700 skrydžių. Daugiausiai sumaišties kyla Frankfurte, kur ir įsikūrusi „Lufthansa“. Iš čia ketvirtadienį bei penktadienį vargu ar išskris šimtai mieste vykusios milžiniškos apšvietimo sektoriui skirtos mugės dalyvių.

Taip pat naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai,  rubrika „Jūs paskambinote  į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuva diena“ balandžio 3 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...