captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Iš radijo aukso fondo“: rašytojas Antanas Vaičiulaitis

Rašytojo Antano Vaičiulaičio kūryba kviečia mus keliauti ir ramiai tyrinėti dvasios pasaulį, kur visomis spalvomis švyti gėris, kur meilė išgryninta, o užuojauta ir tikėjimas neapleidžia žmogaus net sunkiausią valandą.
Rašytojas Antanas Vaičiulaitis.
Rašytojas Antanas Vaičiulaitis.

Rašytojo Antano Vaičiulaičio kūryba kviečia mus keliauti ir ramiai tyrinėti dvasios pasaulį, kur visomis spalvomis švyti gėris, kur meilė išgryninta, o užuojauta ir tikėjimas neapleidžia žmogaus net sunkiausią valandą. Autorius mus kviečia kartu ieškoti atsakymų į didžiuosius būties klausimus ir kurti nesenstančias, amžinas vertybes.

Apie Antano Vaičiulaičio kūrybą kalbės poetas Algimantas Mackus ir literatūrologas Rimvydas Šilbajoris. Girdėsime ištraukas iš Čikagos „Margučio“ radijo laidos „Pelkių žiburėlis“, transliuotos 1955 m., 1977-ųjų  poezijos vakaro Čikagoje,  panaudotos ištraukos iš „Literatūros akiračių“ laidų.

Savo eiles skaitys ir mintimis dalinsis rašytojas Antanas Vaičiulaitis.

„Tavo veido šviesa“ –  radiofonizuota Antano Vaičiulaičio novelė Radijo teatre įrašyta 1992 m. Režisierė Elena Baltrukonytė. Vaidina aktoriai Ona Knapkytė, Ginvilė Vaisietaitė, Sigitas Kubilius ir Tomas Vaisieta.

Laidos redaktorė Vida Mikšytė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė.

,,Iš radijo aukso fondo“  balandžio 7 d., pirmadienį, 14.05 val. LRT KLASIKOS programoje.

Kartojama per LRT RADIJĄ  balandžio 8 d. 01.05 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...