captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip moksleivius motyvuoti lankyti kūno kultūros pamokas?

Neseniai atlikta apklausa parodė, kad nemažai Lietuvos moksleivių nenori lankyti kūno kultūros pamokų, nes jiems yra pabodę programiniai užsiėmimai, mokytojai neatsižvelgia į jų pasiūlymus, dažnai mokyklose nėra galimybės nusiprausti.

Neseniai atlikta apklausa parodė, kad nemažai Lietuvos moksleivių nenori lankyti kūno kultūros pamokų, nes jiems yra pabodę programiniai užsiėmimai, mokytojai neatsižvelgia į jų pasiūlymus, dažnai mokyklose nėra galimybės nusiprausti. Kaip moksleivius motyvuoti lankyti kūno kultūros pamokas?

Lietuvos bankas netrukus pradės euro viešinimo kampaniją – specialistai važinės po Lietuvą, aiškins euro naudą ir trūkumus, atsakinės į gyventojų klausimus.

Atskleistas kibernetinis tinklas, kasdien siuntęs 35 mln. spam laiškų. Tinklas veikė nuo 2011 m. ir atakuodavo kai kuriuos serverius. Tokiu būdu potencialiomis kibernetinių sukčių aukomis kasdien tampa apie pusę milijono interneto svetainių lankytojų.

Taip pat laidoje – atsakymai klausytojams su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, pasakojimai apie dvi dienas vyksiančią tarptautinę „Vilniaus konferenciją", didžiausią Baltijos regione tarptautinę žemės ūkio ir maisto pramonės parodą „AgroBalt 2014“, vieną pirmųjų mūrinių pilių Lietuvoje – Medininkų pilį, gamtininko Selemono Paltanavičiaus pastebėjimai.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ balandžio 3 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...