captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: ką skaito režisierius Jonas Ohmanas ir ką skaityti troleibuse?

„Aš niekaip nesuprantu, kodėl Juozo Lukšos- Daumanto knyga „Partizanai“ nėra privaloma mokyklose“, – sako švedų kilmės režisierius ir vertėjas Jonas Ohmanas.
Režisierius Jonas Ohmanas. DELFI nuotr.
Režisierius Jonas Ohmanas. DELFI nuotr.

„Aš niekaip nesuprantu, kodėl Juozo Lukšos- Daumanto knyga „Partizanai“ nėra privaloma mokyklose“, – sako švedų kilmės režisierius ir vertėjas Jonas Ohmanas, kurio filmas „Nematomas frontas“, pasakojantis apie rezistenciją ir atskleidžiantis Lukšos-Daumanto asmenybę, ką tik pripažintas žiūroviškiausiu „Kino pavasario“ filmu.

Šįkart su J. Ohmanu – ne apie filmus, o apie knygas. Kodėl jam įdomu skaityti apie tapatybę, ką pajuto perskaitęs J. Kunčino „Tūlą“, ką labiausiai rekomenduoja iš skandinaviškos literatūros ir... ką skaito važiuodamas troleibusu.

Kita laidos tema – būtent apie tai: išgirsime pasakojimą iš į Pavilnį traukiančio autobuso, o kitą – iš Londono metro. Ką ir kaip skaityti viešajame transporte, patars tai nuolat darančios Vilniaus ir Londono gyventojos. Viena iš jų sakys, kad kartais knygą žmonės išsitraukia norėdami pasirodyti protingesni.

Taip pat galėsite dalyvauti viktorinoje.

Ved. Živilė Kropaitė.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, balandžio 3 d., 16.03 val. ir pirmadienį, balandžio 7 d., 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close