captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: siūlyti prekių ar paslaugų telefonu negalima

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija praneša, jog sulaukia nemažai gyventojų skundų ir skambučių dėl mobiliojo ryšio operatorių, kitų ūkio subjektų vykdomos tiesioginės rinkodaros, kai siūlant prekes ar paslaugas skambinama į asmeninį telefono numerį.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija praneša, jog sulaukia nemažai gyventojų skundų ir skambučių dėl mobiliojo ryšio operatorių, kitų ūkio subjektų vykdomos tiesioginės rinkodaros, kai siūlant prekes ar paslaugas skambinama į asmeninį telefono numerį. Inspekcija nori atkreipti visuomenės dėmesį, jog tokia veikla vykdoma neteisėtai. 

Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius dalyvauja Europos Sąjungos ir Afrikos aukščiausio lygio vadovų susitikime. Trečiadienį Briuselyje taip pat planuojamas A. Butkevičiaus susitikimas su Lenkijos premjeru Donaldu Tusku, kurio metu kaimyninių šalių vyriausybių vadovai ketina aptarti dvišalius santykius, regioninio saugumo klausimus, situaciją Ukrainoje, kitas aktualijas.

„Swedbanko“ Asmeninių finansų institutas trečiadienį pristatys Baltijos šalių namų ūkių pagrindinių išlaidų tyrimo rezultatus. Kaip skiriasi Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojų išlaidos maistui, kurioje iš jų brangiausia šiluma ar transportas?

Lietuvos vartotojų institutas kviečia vartotojus dalyvauti e-iniciatyvoje „Atsiųsk netinkamą etiketę“, dalintis įtarimų sukėlusiomis maisto ir ne maisto produktų etiketėmis ir susilaukti ekspertų vertinimo.

Taip pat laidoje sužinosite apie mobiliąsias programėles, kurių dėka  greitai galėsime sužinoti savo sveikatos būklę. Girdėsite ištrauką iš „Amerikos balso“ archyvo, pasakojimą skirtą balandžio 2-ąją minimai Tarptautinei vaikų knygos dienai, spaudos apžvalgas, verslo naujienas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.  

„Ryto garsai“ balandžio 2 d., trečiadienį, nuo 06.30  iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...