captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Algirdas Matonis atleidžiamas iš pareigų

Prie vairo neblaivus sustabdytas Kriminalinės policijos biuro vadovas Algirdas Matonis atleidžiamas iš pareigų. Generalinis komisaras Saulius Skvernelis pasirašė tarnybinio patikrinimo išvadą.
Matonis Algirdas. T. Lukšio (BFL) nuotr.
Matonis Algirdas. T. Lukšio (BFL) nuotr.

Prie vairo neblaivus sustabdytas Kriminalinės policijos biuro vadovas Algirdas Matonis atleidžiamas iš pareigų. Generalinis komisaras Saulius Skvernelis pasirašė tarnybinio patikrinimo išvadą. A. Matonis Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininku buvo paskirtas 2005 metais.                                                

Vyriausybė pirmadienį svarsto euro įvedimui skirtą Geros verslo praktikos memorandumo projektą. Jame numatyta, kad įvedant eurą, verslininkai elgtųsi sąžiningai, nurodydami kainas, ir taip būtų apsaugoti Lietuvos vartotojų interesai.

Metų pradžioje indėliai Lietuvos bankuose sudarė 47,6 mlrd. Litų. Tai yra visų laikų Lietuvos rekordas. Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas pastebi, kad praėjusių metų pabaigoje reikšmingai padidėjo privačių asmenų indėlių suma, nors pajamos iš palūkanų ir toliau mažėja.

Rusijos veterinarijos tarnybos inspektoriai pirmadienį pradeda tikrinti Lietuvos įmonių šaldytų produktų sandėlius. Lietuva yra pirmoji tarp Baltijos valstybių ir Lenkijos, kurią numatoma audituoti. Audito metu Rusijos, Baltarusijos ir Kazachstano atstovai numato patikrinti visus 20 sandėlių Lietuvoje.

Savivaldybės pradeda skaičiuoti mokestį už atliekų surinkimą priklausomai nuo to, kiek gyventojas sukaupia šiukšlių. Pasak Savivaldybių asociacijos, nauja tvarka jau taikoma Šilutės ir Kauno rajonuose, šiomis dienomis ją pradeda taikyti Švenčionių rajono ir Skuodo savivaldybės. Skaičiuoti mokestį, priklausomai nuo to, kiek kiekvienas gyventojas sukaupė šiukšlių, turės visos savivaldybės. Iki šiol daug kur mokesčio dydis priklausė nuo buto ar namo ploto – toks būdas ne kartą kritikuotas pačių gyventojų. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, „Savaitės istorija“.

Laidą veda Madoja Lučkaitė. Redaktorė Justina Mitkaitė. 

„Lietuvos diena“ kovo 31 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...