captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: anot Prezidentės, karas ir okupacija tapo realia grėsme

Kiekvienas dabar turi padaryti sprendimą – pasipriešinti ar prisitaikyti. Prezidentė taip pat pažymėjo, jog ne mažiau nei Rusijos „Gazprom“ Lietuvos žmones apiplėšinėja vietos oligarchai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Skaitydama metinį pranešimą Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė kad, karas ir okupacija tapo realia grėsme Europos žemyne, kiekvienas dabar turi padaryti sprendimą – pasipriešinti ar prisitaikyti. Prezidentė taip pat pažymėjo, jog ne mažiau nei Rusijos „Gazprom“ Lietuvos žmones apiplėšinėja vietos oligarchai. Jos tvirtinimu, pažabojusi interesų grupių piktnaudžiavimą energetikos sektoriuje, kuriame sukasi 12 mlrd. litų, Lietuva taptų konkurencinga ir klestinčia Europos valstybe.

Baigiasi politinės kampanijos dalyvių registravimas Prezidento rinkimuose. Prasideda pretendentų būti kandidatais į Prezidentus pareiškinių dokumentų priėmimas. Dokumentus gali teikti tik užsiregistravę politinės kampanijos dalyviai.

Lietuvos banke spaudos konferencijoje pristatyta, dėl ko pernai dažniausiai kilo ginčai tarp vartotojų ir komercinių bankų, draudimo bendrovių, vartojimo kredito įmonių ir kitų finansų įstaigų. Apžvelgti pavyzdžiai, kaip Lietuvos banke buvo išspręsti aktualiausi vartotojų ir finansų rinkos dalyvių ginčai. 

Lietuvos vadovai pareiškė užuojautą dėl ilgamečio Lietuvos žydų bendruomenės pirmininko Simono Alperavičiaus mirties.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto žinios, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ kovo 27 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close