captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: penktadienį – VI šeimos ūkininkų sąjungos suvažiavimas

Suvažiavime tarp kitų bus pagarsintas prašymas visoms šalies valdžios institucijoms naujuoju finansiniu laikotarpiu smulkiems ir vidutiniams, iki 100 ha ūkiams, valdų modernizavimo priemonėje numatyti atskirą lėšų krepšelį, skirti ne mažiau 80 proc. ES paramos.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos VI suvažiavime tarp kitų bus pagarsintas prašymas visoms šalies valdžios institucijoms naujuoju finansiniu laikotarpiu smulkiems ir vidutiniams, iki 100 ha ūkiams, valdų modernizavimo priemonėje numatyti atskirą lėšų krepšelį, skirti ne mažiau 80 proc. ES paramos.

Palyginti su kai kuriais kitais rajonais, Ignalinos rajone keliai neblogi. Ne per daugiausia čia likę ir žvyrkelių. Tačiau kaimo gyventojams visuomeniniu transportu susisiekti su rajono centru nėra paprasta. Kodėl?

Pastaraisiais metais daug kur susirūpinta išsaugoti senąsias liaudies tradicijas, amatus. Tik ar ne vėlokai susigriebta? Daug jų kartu su amžinybėn išėjusiais kaimo žmonėmis negrįžtamai nugrimzdo užmarštin. Geriau ten, kur jų išsaugojimu rūpinasi vietos kultūros darbuotojai, pedagogai, kiti kaimo šviesuoliai. Tokių yra ir Švenčionių rajone, Kaltanėnuose.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, kovo  28 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close