captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: ką skaito aktorius Darius Gumauskas?

„Yra etapinių knygų: praeina kokie septyneri metai ir vėl atsiverčiu jas. Arba jeigu jau nežinau, ką skaityti, visada laikau ant stalo vieną knygą, kurią bet kada galiu atsiversti ir neapsiriksiu...“, – sako aktorius Darius Gumauskas.
Aktorius Darius Gumauskas. ŠMC nuotr.
Aktorius Darius Gumauskas. ŠMC nuotr.

„Yra etapinių knygų: praeina kokie septyneri metai ir vėl atsiverčiu jas. Arba jeigu jau nežinau, ką skaityti, visada laikau ant stalo vieną knygą, kurią bet kada galiu atsiversti ir neapsiriksiu...“, – sako aktorius Darius Gumauskas. Kokia tai knyga? Kokios knygos ant aktoriaus stalo guli nuolatos, o ką jis skaito vykdamas į gastroles? Teatro dieną su aktoriumi D. Gumausku keliausime į vieną iš sostinėje įsikūrusių knygynų.

„II Pasaulinio karo metais dėl knygų žmonės rizikavo savo gyvybėmis“, – sako prestižinio JAV universiteto Bardo koledžo docentė Cecile Kuznitz, šiuo metu viešinti Vilniuje. Apie riziką ir išsaugotą vertingą biblioteką.

Ved. Raminta Jonykaitė.

Laida „Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, kovo 27 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ. Kartojama pirmadienį, kovo 31 d., 20.20 val.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...