captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: „lietaus vaikai“ šalia mūsų

Koks visuomenės ir institucijų požiūris padėtų vaikams, kuriems diagnozuotas autizmas, kuo geriau išnaudoti savo gebėjimus? Laidoje bus dvi mamos iš Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“.
Didžiulę dėlionę – Mažojo Princo planetą – organizacija „Lietaus vaikai“ ir savanoriai dėlios balandžio 2 d. prie Prezidentūros.
Didžiulę dėlionę – Mažojo Princo planetą – organizacija „Lietaus vaikai“ ir savanoriai dėlios balandžio 2 d. prie Prezidentūros.

Koks visuomenės ir institucijų požiūris padėtų vaikams, kuriems diagnozuotas autizmo spektro raidos sutrikimas, kuo geriau išnaudoti savo gebėjimus? Kodėl galvodamos apie ypatingų poreikių turinčių vaikų gyvenimą, ypač sąlygas būti visuomenės dalimi užaugus, kai kurios šeimos tiesiog emigruoja?

Laidoje į daugybę klausimų apie autizmą atsakys ir savo patyrimais dalysis Laura Kanapienienė ir Asta Žalimienė, kurių vaikams – 3,5 metų dukrai ir 18 metų sūnui – buvo diagnozuotas minėtasis raidos sutrikimas. Abi mamos yra Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos narės. Balandžio 2 d. ši asociacija Vilniuje organizuos Autizmo supratimo dienai skirtą renginį: Daukanto aikštėje bus dedama milžiniška dėlionė – Mažojo Princo planeta. Kodėl šis populiarus personažas yra vienas iš autizmo simbolių taip pat aptarsime per interviu.

„Mes, moterys“ – penktadienį, kovo 28 d., 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...