captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: poliklinikose nuo lapkričio – nauja pareigybė

Įvedus profilaktinės veiklos koordinatoriaus pareigybę, tikimasi, jog pacientai bus geriau informuojami apie asmens sveikatos priežiūros paslaugas, apmokamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, vykdomas prevencines programas.

Didžiosiose poliklinikose nuo lapkričio atsiras nauja – prevencinės ir profilaktinės veiklos koordinatoriaus pareigybė. Tikimasi, jog pacientai bus geriau informuojami apie asmens sveikatos priežiūros paslaugas, apmokamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, taip pat vykdomas valstybines prevencines programas.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seime skaitys metinį pranešimą. Konstitucija šalies vadovui numato pareigą Seime perskaityti metinį pranešimą apie padėtį Lietuvoje, vidaus ir užsienio politiką. Kam bus skiriamas didžiausias dėmesys?

Gyventojus ir įmones, nesumokėjusius nekilnojamojo turto mokesčio, pasieks Valstybinės mokesčių inspekcijos priminimai.

JAV prezidentas Barackas Obama lankėsi Briuselyje, Europos Sąjungos būstinėje, su savo pirmuoju vizitu. Ši kelionė dėl Krymo krizės yra laikoma vienu svarbiausių per daug metų JAV prezidento vizitų Europoje.

Kai nutirpsta sniegas, o medžiai dar tik ruošiasi skleisti pumpurus, pats laikas leisti sulą. Mat tokiu metu, vidutinei paros temperatūrai pakilus iki 5–6  laipsnių  ir veikiant aktyviems saulės spinduliams, medžiuose pradeda judėti skystosios maisto medžiagos.

Taip pat laidoje – technikos mokslų daktaro Vigilijaus Sadausko parengtas komentaras, tradicinė ketvirtadienio rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“. Girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas (šį kartą iš Didžiosios Britanijos), spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – kovo 27 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...