captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ką žada artėjantis paukščių jauniklių prekybos sezonas?

Lietuvos rajonuose, patekusiuose į buferinę afrikinio kiaulių maro zoną, stabdant šios ligos plitimą, bus išskerstos kiaulės. Todėl didės paukščių ir jų jauniklių paklausa.

Lietuvos rajonuose, patekusiuose į buferinę afrikinio kiaulių maro zoną, stabdant šios ligos plitimą, bus išskerstos kiaulės. Todėl didės paukščių ir jų jauniklių paklausa. Ko šį sezoną iš jų paauginimo verslo  tikisi anykštėnas Vladislovas Tamošiūnas, kaip prekybą paukščiais kontroliuos Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba?

Utenos rajono Tauragnų krašto bendruomenės pirmininkė Danguolė Grabauskienė, prieš 7-erius metus pradėjusi jai vadovauti, prisipažįsta dažnai savęs klausdavusi, – ar tikrai reikalinga bendruomenė kaimo žmogui? O šiandien, kalbėdama apie laiko dainai, „Moko“ teatrui, laikraščio „Po Tauragnų dangum“ leidimui, kraštiečių švenčių bei bendruomenių sąskrydžių  organizavimui, sportui, kelionėms, vyšnių sodeliui ir kitiems geriems darbams randančius tauragiškius, nedvejodama sako – taip, tikrai bendruomenė reikalinga.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, kovo  26 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...