captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: sugadinai kelią – neraginamas taisyk

Anykščių raj. Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus ir bendrovės „Miško ūkis“ direktorius Aurimas Niaura įsitikinę, kad reikalai keisis tik tada, kai miško vežėjai, sugadinę kelią, jį turės būtinai sutaisyti.

Išmalti, suniokoti gruntiniai keliai, kuriais pavasariais iš miškų vežami rastai, kita mediena – skaudi  kaimo bendruomenių bėda. Anykščių raj. Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus ir bendrovės „Miško ūkis“ direktorius Aurimas Niaura įsitikinę, kad reikalai keisis tik tada, kai miško vežėjai, sugadinę kelią, jį turės būtinai sutaisyti.

Vanduo iš dvaro vandentiekio, įrengto maždaug prieš du šimtmečius, į Panerių kaimą nenustoja tekėti ir šiandien. Paneriai – kaimas Elektrėnų savivaldybėje, kairiajame Neries krante, prie vienos iš Neries kilpų. Čia iki šių dienų gerai išsilaikė vaizdingoje vietoje ant Neries kranto stovintys dviaukščiai dvaro rūmai. Greta dar išlikę kai kurie jo ūkiniai pastatai. Dvarą supa nedidelis parkas, čia pat – Neries slėnio kalvos. Iš jų į dvarą vamzdžiais atitekėdavo vanduo. 

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, kovo 25 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...