captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kas taps 2013 metų Tolerancijos žmogumi?

Šeštadienį Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje, Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“ paskelbs 2013 metų Tolerancijos žmogų.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.

Šeštadienį Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje, Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“ paskelbs 2013 metų Tolerancijos žmogų. Ši kasmetinė nominacija skiriama asmeniui, savo veiksmais, viešu pavyzdžiu ar atviru žodžiu stojusiam prieš ksenofobijos bei antisemitizmo, kitaminčių, kitatikių bei kitataučių persekiojimą, pasisakiusiam prieš smurto, prievartos ir radikalizmo apraiškas visuomeniniame Lietuvos gyvenime. Išsamiau istorikas Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Egidijus Aleksandravičius.

Visuomenės nuomonės tyrimo centras „Vilmorus“ pristato naujausią visuomenės apklausą apie gyventojų požiūrį į politikus, politines partijas, valdžios institucijas. Apklausą komentuoja bendrovės vadovas sociologas Vladas Gaidys.

Šeštadienio vakarą per LRT TELEVIZIJĄ startuoja dar vienas muzikinis projektas „Dvi žvaigždės“. Jis ypatingas tuo, kad jame nebus jokios komisijos, o dalyvių likimą spręs tik žiūrovai.  Pokalbis su projekto prodiuseriu Modestu Karnaševičiumi.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – kovo 22 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close