captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: pasirašyta ES ir Ukrainos asociacijos sutartis

Briuselyje 28 ES valstybių bei vyriausybių vadovai ir Ukrainos Ministras Pirmininkas A. Jeceniukas pasirašė ES ir Ukrainos asociacijos sutarties politinę dalį. Taip pat pakartotas įsipareigojimas pasirašyti likusią šio susitarimo dalį, apimančią laisvosios prekybos erdvę.
 Ukrainos Ministras Pirmininkas A. Jeceniukas.
Ukrainos Ministras Pirmininkas A. Jeceniukas.

Briuselyje 28 ES valstybių bei vyriausybių vadovai ir Ukrainos Ministras Pirmininkas A. Jeceniukas pasirašė ES ir Ukrainos asociacijos sutarties politinę dalį. Taip pat pakartotas įsipareigojimas pasirašyti likusią šio susitarimo dalį, apimančią laisvosios prekybos erdvę. Sutartį Lietuvos vardu pasirašė Respublikos Prezidentė D. Grybauskaitė. Šalies vadovė pabrėžė, jog asociacijos sutartis yra strateginis ES ir Ukrainos apsisprendimas kurti abipusę partnerystę, pagrįstą demokratijos principais.

Penktadienis yra paskutinė diena, kai partijos ir visuomeniniai komitetai VRK turi pateikti pareiškinius dokumentus dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose. Dokumentus gali teikti tik politinės kampanijos dalyviai. Europarlamento rinkimai vyks gegužės 25 dieną. Bus renkama 11 europarlamentarų.

Lietuvoje minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Taip pat ir Tarptautinė rasinės diskriminacijos panaikinimo diena.

Seimo narys Kęstutis Masiulis kreipėsi į teisingumo ministrą Juozą Bernatonį, prašydamas sutramdyti nekilnojamojo turto (NT) tarpininkus, agentus ir brokerius. Pasak Seimo nario, rinkoje trūksta skaidrumo, o dėl netinkamos tarpininkų veiklos, gyventojai neturi kam skųstis.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Naujienų žemėlapis“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ kovo 21 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...