captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip mus veikia įvykiai Ukrainoje?

Žinios iš Ukrainos, Rusijos veiksmai Kryme – nuolatinė šiomis dienomis mūsų pokalbių tema. Informacijos srautas toks įvairus, gausus ir gąsdinantis, jog nebekontroliuojame savo minčių ir kartais pasimetame, kyla nerimas dėl ateities. Kaip išvengti nerimo?
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Žinios iš Ukrainos, Rusijos veiksmai Kryme – nuolatinė šiomis dienomis mūsų pokalbių tema. Informacijos srautas, pasiekiantis iš Ukrainos, Rusijos ir pasaulio toks įvairus, gausus ir gąsdinantis, jog nebekontroliuojame savo minčių ir kartais pasimetame, kyla nerimas dėl ateities. Kaip išvengti nerimo?

Ką įdomaus baldininkai demonstruos jubiliejinėje parodoje? 20-ąjį kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ bus surengta du dešimtmečius apimanti trijų dalių lietuviško baldų dizaino retrospektyva „Vakar. Šiandien ir rytoj“.

Ketvirtadienį prasideda Vilniaus tarptautinis  festivalis „Kino pavasaris“. Dvi savaites truksiančios kino fiestos metu bus parodyta 250 filmų.

Taip laidoje – verslo naujienos iš Suomijos, ką reikia žinoti deklaruojantiems pajamas ir turtą, atsakymai į klausytojų klausimus su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, gamtininko Selemono  Paltanavičiaus pasakojimas.

Laidą veda Gabija Narušytė  ir Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ kovo 20 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...