captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis vidudienis“ apie artėjantį Birštono džiazo festivalį

Apie artėjantį Birštono džiazo festivalį kalbėsimės su jo sumanytoju ir rengėju, Birštono kultūros centro direktoriumi Zigmu Vileikiu. Pristatysime debiutinį pianisto Dmitrijaus Golovanovo albumą „Me“.

Paskutinį kovo savaitgalį Lietuvos džiazo piligrimai trauks į jų Meka tapusį mažą miestelį įspūdingame Nemuno vingyje, kuriame kas antri metai vyksta tradicinis, seniausias Lietuvoje tarptautinis džiazo festivalis. Apie artėjantį Birštono džiazo festivalį kalbėsimės su jo sumanytoju ir rengėju, Birštono kultūros centro direktoriumi Zigmu Vileikiu.

Artėjant Birštono džiazo festivaliui, ne tik jo rengėjams dabar pats karštymetis – džiazo šventei intensyviai ruošiasi ir muzikantai, repetuoja projektus, leidžia albumus. Antroje laidos dalyje pristatysime vieną jų – debiutinį pianisto Dmitrijaus Golovanovo albumą „Me“. Ir pakviesime iš arčiau susipažinti su jo kūrėju – vadinamu vienu įdomiausių ir aktyviausių jaunosios kartos Lietuvos džiazo muzikantų. Laidoje jis kalbės apie savo muzikos filosofiją, skambės naujojo kompozicijos.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ kovo 19 d., trečiadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...