captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: orai netrukdo ruoštis pavasario darbymečiui

Jei orai bus nepalankūs, pavasario sėja gali būti labai įtempta. Daug lems technikos paruošimas, efektyvus sėklos ir trąšų panaudojimas.

Jei orai bus nepalankūs, pavasario sėja gali būti labai įtempta. Daug lems technikos paruošimas, efektyvus sėklos ir trąšų panaudojimas. Jaunasis ūkininkas Dainius Šlaustas, įsikūręs Kėdainių rajono Taujankų vienkiemyje, turi patirties dirbti ekstremaliomis sąlygomis. Jis turi ir savo nuomonę ne tik apie ūkinius reikalus.                            

Lietuvoje yra apie 200 žemės ūkio kooperatyvų. Jų pačių ir juos vienijančios asociacijos „Kooperacijos kelias“ veiklos iki šiol nebuvo galima vadinti rezultatyvia. Tačiau dabar kooperatyvų asociacija aktyvina savo veiklą. Šiemet užsibrėžė tikslą – suburti trijų kooperuotų grandžių – žemdirbių, kredito unijų ir prekybininkų konfederaciją. Kodėl prireikė kurti konfederaciją?

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su Pasvalio rajono Pušaloto kaimo ūkininku Algiu Jankeliūnu. Savarankiškai ūkininkauti pradėjęs nuo 24 ha atsiimtos senelio žemės, dabar ūkininkas su sūnumi Tomu tvarkosi 600 ha augalininkystės ūkyje. Ar kaprizingi orai nepridarė papildomų rūpesčių, koks ūkininkui buvo pirmadienis?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, kovo 18 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...