captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kiek efektyvi kova su nelegalia prekyba?

Pernai gegužę pradėjusiame veikti interneto puslapyje www.beseselio.lt jau užfiksuota 1500 vietų, kuriose nelegaliai parduodamas alkoholis, cigaretės arba degalai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Pernai gegužę pradėjusiame veikti interneto puslapyje www.beseselio.lt jau užfiksuota 1500 vietų, kuriose nelegaliai parduodamas alkoholis, cigaretės arba degalai. Puslapyje veikianti skaičiuoklė rodo, kad nuo metų pradžios valstybės biudžetas dėl nelegalių akcizinių prekių neteko daugiau kaip 250 mln. litų. Kiek padeda gyventojai kovojant su nelegalia prekyba?

Antradienį JAV viceprezidentas Joe Bidenas atvyksta į Lenkiją, popiet ir į Lietuvą. Jis su abiejų šalių vadovais aptars padėtį Ukrainoje, taip pat NATO valstybių įsipareigojimus dėl gynybos.

Lietuva pradeda oficialias konsultacijas dėl euro įvedimo procedūrų.

Seimas vėl grįžta  prie Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos  įstatymo. Siūloma papildyti ar pakeisti keletą jo straipsnių.

Kaip saugiai jaučiamės santykiuose ir kaip išgyvename išsiskyrimus priklauso nuo mūsų auginimo pirmaisiais dvylika mėnesių.

Taip pat laidoje rubrika „Mokslo vardai“, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, tradicinis Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ kovo 18 d., antradienį, nuo 06.30  iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...