captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: tapytojas prof. Arvydas Šaltenis

„Dabar dailininkai žiūri, svarsto, kokia ta premija, kokio dydžio nacionalinė, o vyriausybinė kokia... Aš dabar kaip liuobsiu dažų. Jau taip negalvodamas, kiek kainuoja. Tiek, kiek man reikia, kad galėčiau tepti.“
Prof. Arvydas Šaltenis.
Prof. Arvydas Šaltenis.

„Dabar dailininkai žiūri, svarsto, kokia ta premija, kokio dydžio nacionalinė, o vyriausybinė kokia... Aš dabar kaip liuobsiu dažų. Jau taip negalvodamas, kiek kainuoja. Tiek, kiek man reikia, kad galėčiau tepti. Violetinis dažas tai labai brangus. Na, turiu moralinę teisę ir drobių užsisakyti, porėmių taip pat“, – sako Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas prof. tapytojas Arvydas Šaltenis.

„Šokio prasme kiekvienas kūrinys yra sudėtingas, nes bet kuriuo atveju tu papasakoji istoriją, tik ne žodžiais, o judesiais. V. Mykolaičio-Putino romanas „Altorių šešėlyje“ yra išskirtinis – jame nėra rutinos, kiekvienas personažas turi daug savų charakterio linijų“, – teigia Klaipėdos muzikinio teatro šokio spektaklio „Altorių šešėlyje“ choreografas Aurelijus Liškauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Ką byloja mūzos, kai žvanga ginklai? Apie tai kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ svarsto Nepriklausomybės Akto signataras, europarlamentaras prof. Vytautas Landsbergis.

„Dabar dailininkai žiūri, svarsto, kokia ta premija, kokio dydžio nacionalinė, o vyriausybinė kokia... Aš dabar kaip liuobsiu dažų. Jau taip negalvodamas, kiek kainuoja. Tiek kiek man reikia, kad galėčiau tepti. Violetinis dažas tai labai brangus. Na, turiu moralinę teisę ir drobių užsisakyti, porėmių taip pat“, – sako Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas, Vilniaus dailės akademijos prorektorius menui, prof. tapytojas Arvydas Šaltenis.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ kovo 18 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...