captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kam palanki naujoji vaistų išrašymo tvarka?

Nuo gegužės pirmosios įsigalioja sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta naujoji tvarka.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.

Nuo gegužės pirmosios įsigalioja sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtinta naujoji tvarka. Pacientų patogumui nuo 10 dienų iki 30 d. pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo terminas, gydytojams suteikta galimybė ant vieno blanko išrašyti receptą, jei pacientas pageidauja įsigyti vaistus 6 mėnesių gydymo kursui, sumažinta privalomų žymėjimų skaičius tiek pildant receptą, tiek vaistinėms, vykdant jų apskaitą. Ją komentuoja SAM Vaistinių ir farmacijos specialistų skyriaus vedėja Miglė Domeikienė.

Kaip saugiai jaučiamės santykiuose ir kaip išgyvename išsiskyrimus, priklauso nuo mūsų auginimo pirmaisiais dvylika mėnesių. Per pirmuosius kūdikio metus susiformuoja jo prisirišimo modelis visam gyvenimui, todėl psichologai atkreipia dėmesį, kad tokiems mažiems vaikams reikalinga ne tik fizinė priežiūra, bet nuolatinis ryšys bent su vienu iš šeimos narių.  Su gydytoju psichiatru, psichoterapeutu Eugenijumi Laurinaičiu kalbasi Simona Aginskaitė.

Šiemet sukanka 10 metų,  kai Lietuvoje veikia privatūs pensijų kaupimo fondai. Didėja ne tik pensijų fonduose kaupiamų lėšų apimtys, bet ir dalyvavusių kaupime bei išeinančių į pensiją žmonių skaičius. Ką turėtų žinoti pensijų fonduose kaupę ir į pensiją išeinantys žmonės?

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – kovo 15 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...