captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: sprendžiama dėl laisvės apribojimo Rusijos piliečiui

Lietuvos pareigūnai Panemunės pasienio kontrolės punkte sulaikė Rusijos pilietį, kuris yra vienas iš įtariamųjų Sausio 13-osios įvykių byloje.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį nuspręs dėl laisvės apribojimo Sausio 13-osios byloje sulaikytam Rusijos piliečiui. Lietuvos pareigūnai Panemunės pasienio kontrolės punkte sulaikė Rusijos pilietį, kuris yra vienas iš įtariamųjų Sausio 13-osios įvykių byloje. Ikiteisminiame tyrime įtariamaisiais pripažinti 79 Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos piliečiai, jų atžvilgiu yra išduoti Europos arešto orderiai.

Žemės ūkio bendrovių atstovai kritikuoja ribojimus įsigyti ne daugiau kaip 500 ha žemės. Seime vyksta  Kaimo reikalų komiteto ir Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos  diskusija apie šio žemės ūkio sektoriaus tęstinumo galimybes. Saugiklių dėl žemės pardavimo įstatymo Seimas žada imtis kitą savaitę.

Pradėjus žydėti augalams, nemaža žmonių pradeda varginti  alergija. 

Lietuvoje prasideda lydekų neršto apsaugos akcija „Lydeka“ kurios tikslas – užtikrinti besirengiančių neršti ir neršiančių lydekų apsaugą, pagausinti šių žuvų išteklius. Akcijos metu aplinkosaugininkai organizuos reidus, nuolat stebės vandens telkinius, ypač svarbiausias lydekų nerštavietes.

42 Seimo nariai siūlo perrašyti Konstituciją ir jau nuo kitų metų prailginti laiką, kurį kiekvienas Lietuvos pilietis privalo praleisti mokyklos suole. Parlamentarai iš Tėvynės Sąjungos, Darbo partijos, „Tvarkos ir teisingumo“, Mišrios Seimo narių grupės bei „Drąsos kelio“ frakcijų Konstitucijoje siūlo nustatyti, kad mokslas privalomas visiems asmenims iki 18 metų. Dabar Konstitucija mokyklos suole įpareigoja sėdėti bent iki 16-ojo gimtadienio.

Taip  pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Naujienų žemėlapis“. 

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ kovo 14 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...